![](https://www.zwglopi.gr/wp-content/uploads/2015/12/ce93ce95ce9dce9dce97cea3ce97cea4ce9fcea5cea7cea1ce99cea3cea4ce9fcea5-720x380.jpg)
…..και επί γης ειρήνη!
Ο Πρόεδρος και τα μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου, σας εύχονται όπως το μήνυμα της Γέννησης του Θεανθρώπου να είναι μήνυμα Αγάπης, Ειρήνης, Ελπίδας και Καταλαγής.
Καλά Χριστούγεννα , Αίσιο και Ευτυχές το Νέο ‘Έτος.
…..και επί γης ειρήνη!
Ο Πρόεδρος και τα μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου, σας εύχονται όπως το μήνυμα της Γέννησης του Θεανθρώπου να είναι μήνυμα Αγάπης, Ειρήνης, Ελπίδας και Καταλαγής.
Καλά Χριστούγεννα , Αίσιο και Ευτυχές το Νέο ‘Έτος.